BOOK TID
Book din behandling her
Tid til filler, rynkebehandling eller karsprængninger på ben


Når du booker tid til rynkebehandling, fillerbehandling eller sklerosering af karsprængninger på ben, gør vi opmærksom på, at der fra forundersøgelsen har fundet sted, vil være 48 timers betænkningstid før en behandling kan finde sted.
Vi gør opmærksom på, at vi ikke behandler personer under 18 år eller gravide og ammende!
Har du spørgsmål til behandlinger eller din booking, så er vi klar til at hjælpe dig. Du kan
kontakte os på:
Mail: info@bloomcopenhagen.dk
Vi har telefontider alle hverdage fra kl. 8-20
Book tid til en gratis og uforpligtende forundersøgelse hos kosmetisk sygeplejerske
Heidi Vandborg eller Tina Holten.
Se før og efterbilleder
Vores før og efterbilleder er taget på dagen ved behandlingen eller ved en kontrol 2-3 uger efter behandlingen.
Vi retoucherer ikke vores foto, hvorfor der kan være forskel i lys, som afhænger af tidspunktet for hvornår på dagen billedet er taget.
Vi har hentet skriftlig samtykke for brug af vores før og efterbilleder.

Skræddersyet hudpleje til dig
Hos os i Bloom Copenhagen går vi utrolig højt op i at du skal have den allerbedste service og vejledning muligt.
Vi ved hvor stor en rolle den rette pleje til dit ansigt spiller, både i forhold til forebyggelse af ældning og reparation af skader.
Vi tilbyder alle vores kunder en grundig gennemgang af et skræddersyet hudplejeprogram specielt til dig.
Spørg os når du kommer forbi til din forundersøgeelse eller behandling.
Køb Gavekort
Køb vores fantastiske gavekort online klik her
Når vi har tilbud og Rabatkort finder du dem samme sted. Bestil et gavekort til dig selv, eller en du gerne vil forkæle.
Du kan få sendt gavekortet på mail, men du kan også altid komme ind forbi klinikken, så pakker vi det fint ind.
Alle vores almindelinge gavekort kan bruges i 3 år på alle behandlinger og produkter.